Deniz Çakır ve sevgilisi tatilde! Gün boyu kitap okudu

Deniz Çakır, geçtiğimiz şubat ayında yeni sevgilisiyle ilk kez objektiflere yansımıştı. İkili, oyuncunun Kuruçeşme’de bulunan evinden çıkarak, bir çiçekçiye gitmişti. Çiçekçinin kapalı bulunduğunu gören oyuncu Çakır, sinirlenerek yoldan çevirilmiş olduğu taksiye binmiş ve yönünü Ortaköy’e çevirmişti.
“NE DERSENİZ DEYİN”
Ortaköy’de bulunan dükkandan bir demet çiçek alan oyuncu, karşısında habercileri görünce şaşırmış, “Hayırlı olsun Deniz Hanım, beyefendi kim?” sorusuna ise gülümsemişti. “Ondan sonra ‘Hayırlı olsun’ dersiniz, acelemiz var. Artık hayırlı olsun mu dersiniz, ne derseniz deyin” açıklamasını meydana getiren 39 yaşındaki güzel, sevgilisiyle Ortaköy’de bulunan bir otele girmişti. “ÇİÇEKLER BİLGEHAN’DAN DEĞİL”
Geçtiğimiz günlerde ise Akmerkez’de görüntülenen oyuncu, bu kez yeni ilişkisi hakkında kısa bir izahat yapmıştı. Elinde çiçekler olan oyuncu, “Setten verdiler, adam arkadaşımdan değil” ifadelerini kullanmıştı. Muhabirlerin “Bilgehan Baykal ile ilişkiniz hayırlı olsun, neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “Oldukca teşekkür ederim, her şey yolunda. Oldukça güzel gidiyor, mutluyum” yanıtını vermişti.

AYRI AYRI YÜRÜDÜLER!
Sonraki haftalarda ise Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen konsere sevgilisi Bilgehan Baykal ile katılan Deniz Çakır, etkinlik çıkışı kameraları fark edince ürkü olmuştu. Sevgilisinin elini bırakan meşhur oyuncu, Baykal ile ayrı ayrı yürümeye başlamıştı.
Muhabirlerin “Deniz Hanım sevgiliniz Bilgehan Baykal ile olan ilişkiniz iyi mi gidiyor?” sorusuna Çakır, “Her şey yolunda, teşekkür ederim” karşılığını vermişti.
‘EVLİLİK’ SORUSUNA GÜLDÜ!
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan, ‘Yaprak Dökümü’, ‘Görkemli Yüzyıl’, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ benzer biçimde oldukca izlenen yapımlarda rol alan 40 yaşındaki oyuncu, “Deniz Hanım bu yaz evlilik olur mu?” sorusuna ilkin gülmüş, sonrasında da sevgilisinden uzak yürümeye devam etmişti.
SEVGİLİSİYLE TATİLDE
Deniz Çakır, tüm bunların arkasından geçtiğimiz gün bir süredir beraberlik yaşamış olduğu sevgilisi Bilgehan Baykal ile Bodrum Ortakent’te objektiflere takıldı.
Çakır, bu yıl de geleneğini bozmayarak denize girmedi. Kırmızı elbisesi ile gün boyu kitap okuyan ve telefonu ile ilgilenen meşhur isim, ondan sonra oradan ayrıldı.

Son Dakika Haberler