Enis Arıkan kumsalda verdiği poza düşmüş olduğu notla takipçilerini kırdı geçirdi

Toplumsal medya hesabından yapmış olduğu keyifli paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Enis Arıkan, Instagram hesabını etken olarak kullanan meşhur adların başlangıcında yer ediniyor. Ara sıra setten paylaşımlar meydana getiren Arıkan, kendisi ile ilgili yorumlara da cevap vermeyi dikkatsizlik etmiyor.
Daha ilkin şimdiki haliyle seneler önceki halini kıyaslayan bir toplumsal medya paylaşımını, kendi hesabından takip edenleri için gösteren Arıkan, seneler içindeki değişimine dikkat çekilen gönderiye esprili bir cevap vermişti. Meşhur oyuncu, “Beni yok edemeyeceksiniz. Ben organik güzelim” ifadelerini kullanmıştı.
Peşinden paylaşıma eklenen hastag’lere takılan başarıya ulaşmış oyuncu, yakın dostu Ezgi Mola’nın etiketlenmesine de kayıtsız kalamadı. Arıkan bu durum için “Bir de Ezgi Mola güzelliği ne ilgi” yorumunda bulunmuştu. ESTETİKLERİNİ TEK TEK SAYDI
Bir sonraki konusunda yaptırdığı güzel duyu müdahaleleri tek tek sayan Enis Arıkan, şu ifadeleri kullanmıştı:”Yalnız saçımda birazcık ek var,”Gözaltı dolgum var,”Burun dolgum var.”Botoksum var,”Birazcık da liposuction var,”Kıcasacı doğalım,”İftira atmayın artık”
‘Camdaki Kız’, geçtiğimiz haftalarda sürem finali yapmış olup ekran macerasına kısa bir ara verince Enis Arıkan da soluğu tatilde aldı. Şimdilerde Maldivler’de olan ve dinlence pozlarını takipçileriyle paylaşan meşhur isim, son gönderisine düşmüş olduğu notla gündem oldu.
Sahilde çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Arıkan, paylaşımına; şu notu düştü:
Son foto hakkında konuşalım?-Evet göbeğimi içine çektim.-Evet zayıf görünmek için resmi koyulaştırıp Fedon’a benzedim.-Evet slip giyindim fakat Uraz Kaygılaroğlu imrenir diye havlu bağladım.-Evet adonislerimi sakladım bundan dolayı Şükrü Özyıldız’dan daha iyi olduğuma yemin edebilirim.-Evet şimdi hepimiz sussun dünya güzeli konuşulsun.”BENİ BİLİRSİNİZ”
Meşhur oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Bir takipçisinin belinde havluyla olan fotoğrafı için “Son fotoğrafı ilk koymalıydın” yorumuna cevap veren Arıkan, “Utandım beni bilirsiniz” dedi.
 “MİNİK MİNİK YAPTIRIYORUM”
Daha ilkin katılmış olduğu ‘2. Sayfa’ programında da güzel duyu itirafında da bulunan Enis Arıkan, “Her yerimde güzel duyu var, küçük küçük yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım” açıklamasını yapmıştı.
Öte taraftan Instagram’da ortalama 3 milyon takip edeni olan Enis Arıkan, daha ilkin de takipçisinin ‘Ya saçınız hakkaten takma mı?’ sorusunu karşılık olarak ‘Sensin takma. Kıskanılıyorum’ notunu yazmıştı. Arıkan’ın esprili cevabı hayranlarını güldürmüştü.
“Saçlarım vardı fakat azdı” diyen Arıkan, “Ektirdim. Ektirdiğim dönemde Gülse Birsel beni aradı. Görüşmeye gittim, kafam iğneli. ‘Ne yapacağız’ derken bu yöntemi buldular. Oldukca hoşuma gitti. Tekrar kendi saçıma dönemedim. Bakımı oldukça zor” açıklamasını yapmıştı.
 

Son Dakika Haberler